صفحه اصلي
مهندسی معدن
آزمون های آزمايشی
دوره های خانه معدن
همکاری با نهاد ها
پروژه های معدنی
اخبار
کتابخانه معدن
نمایندگی ها
درباره ما
     پیام هیئت مدیره خانه مهندسی معدن ایران به مناسبت اولین سالگرد تاسیس
  95/12/04

 

پيام هيئت مديره به مناسبت اولین سالگرد تاسيس خانه مهندسی معدن ايران


  سالگرد تاسیس خانه مهندسی معدن ایران

 

توسعه نرم افزار های تخصصی در صنعت معدن امروز نیازمند فراهم شدن زیرساختهای آن ضروری است و در راس آنها، زیرساخت های آموزشی و پژوهشی است که با رویکردی آینده نگر به آموزش نرم افزارهای تخصصی بپردازد.

خانه مهندسی معدن ايران، بر اساس رسالت آموزشی- پژوهشی خود از یکسو و نیز پیشتازی در توسعه آموزش نرم افزارهای تخصصی نوین در صنعت معدن کشور از سویی دیگر ، به خلق ثروتی ماندگار همت دارد که پایه و اساس آن تمرکز بر خلاقیت و نوآوری هدفمند، کارآمد و اثربخش در آموزش تخصص مهندسی معدن در کشور می باشد.

خانه مهندسی معدن با درک این رسالت در طول سال گذشته و حفظ ارتباط با سازمان های مرتبط صنعت معدن، دانشگاه ها و مراکز آموزشی و همچنین درک تنوع و حساسیت های شغلی موجود ، مقوله آموزش و یادگیری دانشجویان و متخصصان گرامی را بستر و زمینه ساز راه تحقق اهداف خود می داند.

با اين نگرش، کار کرديم  و ساختيم خانه مهندسی معدن را و الگويی شديم برای ديگران. دل‌هایمان را هر روز نزدیک‌تر میکنیم به یک‌دیگر و یک‌دلی را پیشه می‌کنیم تا با یاری خداوند که یاری حقیقی از اوست، سهم کوچکی در پیشرفت صنعت معدن کشورمان داشته باشیم.

 

هيئت مديره خانه مهندسی معدن ايران

4 اسفند ماه 1395

 

سالگرد تاسیس خانه مهندسی معدن ایران

 

از این رو خانه مهندسی معدن به تمامی دانشجویان و متخصصانی که قصد شرکت در دوره های نرم افزاری در اسفند ماه 1395 را دارند به مناسبت اولین سالگرد تاسیس خود  50 درصد تخفیف ويژه هدیه می دهد.لذا  می توانید با کلیک بر روی تصویر فوق از تاریخ برگزاری دوره ها اطلاعات کسب کرده و در صورت تمایل با تخفیف 50% ثبت نام نمایید.

 

    پست الکترونیک خانه مهندسی معدن:      Minedep.info@gmail.com

  شماره تماس ساختمان مرکزی خانه مهندسی معدن:          02188910398

 

 

 

 

خانه مهندسی معدن ایران

" گامی بسوی اشتغال در صنعت معدن کشور"